ما با کیفیت بی نظیر خود شما را راضی خواهیم کرد.

شرکت پاک صنعت تجهیزهادی با خط مشی مشتری مداری و به منظور ارتقاء سطح کیفی محصولات خود با تکیه بر تخصص و دانش فنی ، کیفیت و تنوع محصولات ، در راستای تحقق اهداف زیست محیطی صنایع مختلف گام بر میدارد ؛ و در این راستا از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد بود.

این شرکت با بروز نمودن دانش سرمایه واقعی خود (مدیران و کارکنان) زمینه رشد ، سود آوری و بقاء خود را تضمین می کند . کارکنان ما با تخصص و توانمندی بالا ، کار تیمی و احترام متقابل را سرلوحه کار خود قرار داده و با توجه به نیازها و خواسته‌های مشتریان در جهت تعالی سازمانی گام بر میدارند .در کنار ما از مزایای زیر بهره مند گردید.

دستیابی به اهداف

مشاوره تخصصی

مدیریت زمان

قیمت های قابل رقابت

بالاترین کیفیت

خرید بدون واسطه

تضمین کیفیت

بهترین کارایی

صداقت در فروش

تحویل به موقع

درباره پاک صنعت تجهیز هادی

استفاده از مواهب الهی ، آسمان آبی و هوای پاک به بهترین نحو حق ما و نسل آینده است.

گروه ما بعد از یک ده فعالیت گسترده خود در زمینه تولید و عرضه قطعات یدکی سیستم های فیلتراسیون از قبیل پارچه های فیلتری ، کیسه غبارگیر ، کیج و ونتوری از چندی پیش فعالیت خود را در زمینه ؛ خدمات مهندسی ، طراحی ، ساخت ، نصب و راه اندازی فیلتراسیون صنعتی نام پاک صنعت تجهیز هادی گسترش داده است.

شرکت پاک صنعت طراح ، سازنده و تامین کننده فیلتراسیون صنعتی می باشد.این شرکت افتخار دارد؛ در طول یک دهه فعالیت خود در زمینه فیلتراسیون، با تلفیق محصولات خود با دانش روز دنیا و فناوری‌های جدید با بهبود عملکرد فیلتراسیون ؛ گامی بزرگ در راستای ارتقای بهره ‌وری در صنایع مختلف بردارد. خدمات این شرکت طیف گسترده ای از نیاز مشتریان را به دو شکل اصلی تولید سازه های منحصر به فرد و ارائه راه حل های صنعتی کامل و یکپارچه برآورده می سازد.

پاک صنعت با داشتن کادر فنی و مهندسی با تجربه ، متخصص و زبده خود در طی سالیات متمادی توانسته با ؛ ارائه بهترین خدمات و محصولات با کیفیت برتر، تجهیزات پیشرفته ، قیمت رقابتی و زمان تحویل به موقع  محصولات ، به حمدالله اعتماد و نظر مساعد مشتریان خود را به بهترین نحو بدست آورد.

تیم مهندسین  جوان و با انگیزه این شرکت با بهره گیری از دانش روز و بومی کردن روش های نوین؛ تولید بهینه را سرلوحه برنامه های خود قرار داده و  کلیه فرآیند ها و فعالیت های خود را  بنحوی اجرا می کنند که از منابع موجود به نحوه مناسب تری استفاده کرده ؛  با کاهش هزینه ها، کاهش زمان تولید و افزایش بهره وری در تولید در جهت تعالی محصولات تولیدی خود گام بر دارند.

فعالیت اصلی ما

از جمله فعالیت های شرکت پاک صنعت تجهیز هادی می توان به طراحی ، اجرا ، ساخت اقلام زیر اشاره نمود:

  • طراحی ، ساخت ، نصب ، راه اندازی ،تعمیر و بهینه سازی سیستم های فیلتراسیون و غبار گیر صنعتی(Bag Filter)
  • طراحی ، ساخت ، نصب ، راه اندازی ،تعمیر و بهینه سازی انواع فیلترهای هوای صنعتی ( فیلتر کارتریج ، فیلتر های پاکتی ، پیش فیلترها ،فیلتر پرس و…
  • تامین انواع کیسه فیلتر در سایز و متریال مختلف : پلی استر ، نومکس ، آنتی استاتیک ، ضد آب و…
  • طراحی ، ساخت ، نصب ، راه اندازی انواع سیکلون ها ، روتاری ولو ،اسکرو کانوایر ،دمپر
  • طراحی ، ساخت ، نصب ، راه اندازی فن های سانتریفیوژ، هود های مکش (سقفی ، زمینی)
  • طراحی ، ساخت ، نصب ، راه اندازی جرقه گیر بگ فیلتر(مطابق با پیشرفته ترین استانداردها و تکنولوژی روز دنیا)
  • ساخت و تولید انواع سبد فیلتر (filter Cage)
  • ساخت و تولید انواع ونتوری
  • تامین انواع شیر برقی پالس جت بگ فیلتر
  • تامین انواع قطعات جانبی و مصرفی فیلتراسیون صنعتی

پل های ارتباطی با ما در شبکه های اجتماعی

اینستاگرام

تلگرام

واتساپ

تلفن

فهرست